Wysokiej jakości alternatywne rozwiązanie dla Miele: CleanBag Professional!

Worki do odkurzacza CleanBag Professional to wysokiej jakości alternatywne rozwiązanie dla oryginalnych worków do odkurzacza firmy Miele. Kupisz je wyłącznie w firmie Elka Pieterman.

Niestety nie można u nas już zakupić oryginalnych worków Miele z powodu dalszego zaostrzania przez Miele dystrybucji selektywnej. Dlatego też opracowaliśmy dwa nowe, własne worki CleanBag Professional. Alternatywa dla oryginalnych worków do odkurzaczy z 55% większym zyskiem netto w porównaniu do oryginalnych worków do odkurzaczy.

 

 

 

Alternatywa dla worków do odkurzaczy F/J/M i G/N: CleanBag Professional

O tym, że worki CleanBag Professional stanowią wysokiej jakości alternatywne rozwiązanie dla oryginalnych worków świadczy skuteczna filtracja: unikalne połączenie 5 różnych warstw zapewnia stopień filtracji nie mniejszy niż 99,9%. Idealne dla alergików. Higieniczna uszczelka zapewnia, że zebrany przez odkurzacz pył nie wydostaje się podczas wymiany i utylizacji worka, a moc odkurzacza nie ulega zmniejszeniu. Zapobiega ona ponadto cofaniu się kurzu do komory worka, wydłużając żywotność odkurzacza.

 

Optymalna siła ssania dzięki workom do odkurzacza CleanBag Professional

Odkurzany pył jest pochłaniany bez zatykania porów. Dzięki temu siła ssąca odkurzacza pozostaje na optymalnym poziomie przez dłuższy czas, dzięki czemu można zassać do worka więcej kurzu. W rezultacie jeden worek wystarcza na dłużej i można go rzadziej wymieniać. Jakość worków do odkurzacza CleanBag Professional została przetestowana przez niezależny instytut badawczy TÜV.

 

 

Chcesz kupić worek do odkurzacza CleanBag? Wyłącznie w Elka Pieterman!

Worki do odkurzacza CleanBag Professional są alternatywą dla oryginalnych worków na kurz i są dostępne wyłącznie w Elka Pieterman. Jesteś przekonany i chciałbyś zakupić worek do odkurzacza? Prosimy o kontakt z naszym biurem.

Zobacz wszystkie nowości